24. kolo hádzanárskej extraligy mužov

01.04.2006 Celý región

Tatran Prešov - TJ Štart Nové Zámky 22:17 (15:11)\r\nNajviac gólov: Fuňak 5, Pokotylo 5/3, Huňady 4/3 - Peťko 5, Mojzes 5/3, Szücs a Szapu po 3
Rozhodcovia: Karlubík a Struhár
pok. hody: 7/7 - 3/3
vylúčení: 9:8
ČK: 30. Kravčák za faul, 43. Kozlov, 60. Fuňak obaja za tri vylúčenia - 40. Galla, 56. Ivanov obaja za tri vylúčenia
550 divákov

Nové Zámky sa ujali vedenia a vyhrávali až do 5. minúty. Potom sa až do polovice prvého počasu súperi ťahali o gól, až do stavu 6:6. Následne išli do trháku Prešovčania, viedli 9:6 a neskôr 14:9. Hosťom sa do prestávky podarilo výsledok aspoň čiastočne korigovať. Na začiatku druhého dejstva mali Novozámčania početnú výhodu o dvoch mužov, lenže z náskoku majstra nedokázali nič ukrojiť a naopak inkasovali už na 16:11. Lenže v koncovke sa trápili aj v ďalšom priebehu a svoj prvý gól po prestávke vsietili až v 39. min - 18:12. Neskôr sa síce čiastočne vrátili do hry, no prehre na Východe už nezabránili.
(TASR)

MŠK SIRS Pov. Bystrica - ŠKP Bratislava 29:24 (21:10)
MŠK SIRS: Baďura, Drápal - Trabelssie, Krahulík 6, Zaťko 1, Toms 3, Maťaš 8,
Konušík 3, Kasagranda 1, Mažár 3/1, Svitek 3, Kozák J. 1, Tůma
ŠKP: Mitošinka, Zechmeister - Pupík 4, Simon, Sivák 3, Kozák M. 1/1, Baďura D. 2/2,
Fekete 2, Štepanovský 4, Mikéci 3, Mišenčík 5, Volentics, Klimko
Rozhodovali: Černý - Hippík
Pokutové hody: 1/1 - 8/3
Vylúčení: 7 - 4
Počet divákov: 450

HC THP Topoľčany - Košice 24:31 (13:13)
Najviac gólov: Kľačanský 6, Masaryk 5, Vlčko 5/2 - Farkašovský 8/3, Strapko 6, Pecha 5
Pok. hody: 6/3 - 3/3
vylúčení: 9 - 9
rozhodovali: Barborík a Ondogrecula st.